Yksityistunnit 2018

Yksärit valloittivat Valasrannan Tanssileirin kesällä 2015 ja toivottu konsepti on jo perinne! Leiriläiset pääsevät halutessaan hiomaan taitojaan huippuopettajien henkilökohtaiseen ohjaukseen.

Yksäri sopii ihan kaikille vasta-alkajasta tanssihifistelijään.
Yksärin voit varata yksin tai parin kanssa toivomaltasi opettajalta.

Yksityistunnit varataan pääosin leirillä ja suoraan toivomaltasi opettajalta, ennen leiriä voit varata yksityistunteja sähköpostilla suoraan opettajilta. Alla olevasta listasta näet yksäreitä antavat opettajat!

Yksityistunteja antavat opettajat VTL2018



Anne-Riina Hurskainen
35€ / 30min | 60€ / 1h
Varaa: anne-riina@tanssiwisio.fi tai 044 381 3679

Antti Törmänen
40€ / 30min | 70€ / 1h
Varaukset: 040 7089167 / Antti

Arto Petjala
35€ / 30min, 65€ / h
Varaukset: 0503134470, arto.petjala@gmail.com

Bettina Karppinen
40€ / 30min | 70€ / 1h
Varaukset: 050 5521275

Carlos Correa
Varaukset: 0407702677

Hanna Ojanaho
30€ / 30min | 50€ / 1h
Varaa: hanna.ojanaho@gmail.com

Hanna Tuominen
40€ / 30min | 70€ / 1h
Varaa: hanna@hannatuominendance.com

Janica Saarni
60€ / h
Varaukset: 0405579310

Jenna Polvi
40€ / 1h
Varaa: jenna.polvi@gmail.com

Joonas Kainulainen
40€ / 30min | 70€ / 1h
Varaa: 045 6316905

Jyrki Keisala
40€ / 30min | 70€ / 1h
Varaa: jyrki.keisala@gmail.com

Sari Aaltonen
40€ / 30 min | 70€ / 1h
Varaa: tekstiviesti 040 5570609

Satu Ruohomäki
40€ / 30min | 70€ / 1h
Varaukset leirillä suoraan Satulta

Tapani Hasa
varaukset: tapani@tanssiwisio.fi tai vedä hihasta!

Tuomas Sillanpää
60€ / 1h
Varaukset: 0469412893

Rake Salo
45€ / 45min
Vedä hihasta leirillä

Reetta Koivuniemi
40€ / 30 min | 60€ / 1h
Varaukset: 0440355855

Ville Immonen
60€ / 1h
Varataan Villeltä leirillä

Yksärisalit

Huvitus - salit 1, 2 ja 3

Valasrannantie 467, Yläne
Valasrannalta kävellen n. 1 km, autolla 3 km.

Myös leirin tanssisalit ovat käytettävissä tuntien jälkeen.

Tutustu opettajiin täältä!

 

 

 

 

 

 

© 2011 Suomen Media & Action - yhteistyössä Mainostoimisto 2t